KRÁTKOSRSTÁ KOLIE
Kniha návštěv

Jůůůů

Denisa M. 03.08.2012
Všimla jsem si až teď, že máš nový stránky! Krásný, paráda :)))

Re: Jůůůů

Jana+barzojíci 06.08.2012
díky :-)

Nevšimla jsem si

Eva 22.03.2012
Zdravím, nevšimla sem si, že už staré stránky nepoužíváte a napsala vám tam vzkaz. Přečetla jsem si vaše Trápení a dost mě to zasáhlo, moc Vám držím palce a fandím za tu obětavost. Kdybyste si našla čas napsat o barzojích a jejich odvolávání od zvěře, jako z praktického hlediska. Budu moc ráda. Mám známou, co už má druhou barzojku a říká, že nemá problém, že je pro ně silnější závislost na páníčkovi. Netušáím ale, jestli neměla jen štěstí na jedince.Já hodně uvažuju o pořízení tohohle plemene a bojím se, abych je mohla mít vůbec někdy na volno. Jsem zvyklá své psy nemít na vodítkách, tak by mě zajímalo, jak to řešíte. Zda třeba je máte jen načipované a mají na obojku adresy a vy doufáte, že když utečou, že se zase najdou a že při tom nepotkají žádného myslivce... Prostě zajímá mě názor z praxe, články typu: že se nesmí pouštět na volno, jen na závodišti, se jak vidno mohou od praxe i lišit. Děkuji!

Re: Nevšimla jsem si

Jana G. 22.03.2012
Dobrý den paní Evo,
děkuji za Váš příspěvek v naší návštěvní knize :-) Pravdou je, že námět na článek o barzojích a jejich pouštění na volno a odvolání od zvěře je dobrý nápad. Ještě stále dlužím návštěvníkům našeho webu článek o tom, jak se žije s barzoji v bytě, ale až se dopracuji k tomu, že ten článek konečně napíši, mohla bych se vrhnout na článek další, tentokrát o tom, jak se žije s barzoji na procházce :-)

Každopádně co se týče mých barzojů - chodí zásadně na volno, vodítko mi už roky visí v předsíni zcela nevyužívané, protože pravdou je, že vodítko na procházky vůbec neberu :-) O tom, že by mi Dante se Sonetkou během procházek utíkali nemůže být ani řeč, ať už se zrovna nacházíme na ulici anebo v lese či na poli :-)

Konečně

Martina a Max 16.03.2012
Ahoj Jani,
tak jsem se konečně podívala na Tvé stránky. Jsou moc pěkné, jako všechny, které jsi dělala:-)
A nebuď stále tak skromná, když něco umíš!!!
Max mi teď čučí přes rameno. Nevím, zda kouká na stránky na Tvé pesany, nebo si myslí, že si tu něco žeru u PC bez něho. Vždyť víš, co je to zažrouta - je bezedný jak Řecko:-)
Moc se těším, až konečně dorazíš do Prahy a já Ti toho našeho divocha představím. A taky doufám, že pak budeš mít čas podívat se na Jíloviště na Belinku a Růženku. Mamina Tě moc ráda uvidí. Se psaním už končím, protože se stejně za pár dní zase uslyšíme. Tak pa a pohlaď svoje hyeny:-)))

Re: Konečně

Jana G. 22.03.2012
Ahojte naši nejoblíbenější pražáci,

nebojte, však já se na tu návštěvu do Prahy tenhle rok už určitě dostanu, slibuju :-)

V novém

Květa 14.03.2012
Moc Tě Jani zdravím a chci Ti pochválit nový vzhled stránek, protože jsou velmi povedené a pro mě, mnohem přehlednější. Baví mě si v nich číst a prohlížet krásné fotky.
Hodně, nejen, "stránkových" úspěchů.....

Re: V novém

Jana G. 22.03.2012
Ahoj Květuš,
díky moc za příspěvek, posíláme pohlazení tvým pesánkům :-)

web v novém designu

Jana+barzojíci Dante a Sonetka 22.01.2012
K novému vzhledu webu patří i nový vzhled návštěvní knihy, v které vás tímto vítám a předem děkuji za vaše vzkazy :-)

Původní knihu návštěv se všemi vzkazy (za které velmi děkuji !!! ) najdete na vloženém odkazu (viz. níže).
<< 1 | 2