KRÁTKOSRSTÁ KOLIE
Kniha návštěv

;)

Alena 13.06.2014
Na Vaše stránky chodím ráda. Teď jsem se po více jak dvou měsících podívala co je u vás nového a nezbývá mi, než Vám popřát mnoho šťastných chvil se Sonetkou, protože Vy jim dáváte to, co někteří neumí. Lásku. Odchod Danteho nikdy nepřebolí, ale Vy můžete žít s vědomím, že lepšího páníčka si tento Zoj nemohl přát. :) S pozdravem Alena T.

hezke stranky, diky :)

Radka www.bordeaux.wz.cz 19.05.2014
Diky <3 moc jsem si pocetla.. je to smutne a je mi to moc lito, ale zaplatpambu, ze vasi Barzoji nasli takovou oporu, ze meli a maji vas :) Jsem rada, ze jsou i takovi majitele jakehokoliv plemene a hned se pak lip ctou i takovehle trable, kdyz je ze vseho citit tolik lasky :) Preji moc moc MOC zaslouzene pohody a zdravi milacku a uzivejte si se Sonetkou co nejdyl v pohode <3

Dante

Petra Vlckova 25.04.2014
....kdysi davno....nez jsem zazila psi lasku,jsem verila,ze cas vse zahoji.....neni to pravda.A znam tu bolest,kdyz odejde milovany pritel.Jsem s Vami ve Vasem zalu,...ja bojovala s rakovinou,nakonec si meho pejska vzala v peti letech.Jste uzasna holka a verte mi,ze Dante se k Vam brzy vrati.....mozna bude mit jinou barevnou variaci,mozna bude holka,ale ON se k Vam urcite chce vratit.Myslim,ze Vy sama to ucitite nejlepe.P

Dantísek

Anna 15.03.2014
Jani je nám to moc líto,Dantískovi je za duhovým mostem určitě dobře,nic ho nebolí a běhá tam s ostatními pejsky kteří už tam jsou a na Tebe a Sonetku dává seshora pozor.
Anna s bafany Argo a Sagar

Re: Dantísek

Jana G. 18.03.2014
Děkuji Aničko.

TAké máme Barzoje ruského

Monika 14.10.2013
Dobrý večer přeji,koukam na vaše stránky častěji,čtu novinky,koukam na krásne fotky.TAke máme6měsičniho uličníka,milujeme ho nadevše,měly jsem před necelým rokem 12leteho Ruskeho chrta,ale onemocněl a museli jsme ho nechat utratit,,miláček náš,stale na něj vzpomínám,,,přijde mi,že je stale s nama,,,ikdyž už ted mame jineho Merlinka:()Bojím se každým dnem o něm vice,nedělam už ty špatne chyby co jsem dělal u předešleho pejska,,,,snažim se ho vychovavat a i malinko rozmazlovat,,,moc ho milujeme,škoda,že nejste blíž,,,Tak Vám přeji zdraví,,,,a at jsou tak nadherni jako doposud....:)Merlin a Monika:)

Všechno Nejlepší

Mirka a Athánek 23.03.2013
Hodně zdraví a plno úžasných procházek přejeme!!!

Pozdrav ze Zlína

Simona P. 19.03.2013
Dobrý den Jani,
náhodou jsem dnes po nějakém "roce" opět zabloudila na Vaše stránky a musím před Vámi smeknout!! Četla jsem oba příspěvky Trápení a nemám slov. Vlastním barzojí fenku a mé někdy až přehnané obavy o její zdraví /doposud nic vážného, mimo skalpování špičky štěněcího ocásku :-(/, by vedly po Vašich zkušenostech nekompromisně k mému psychickému zhroucení. Máte můj obdiv a držím Vám pěsti, abyste byli všichni tři zdraví, jak jen nejvíce to bude možné. Mějte se moc hezky, přeji hodně štěstí a krásné jaro!! :-)
Simona & Cody

Pozdrav ze Šternberka

Iveta - www.ladybeetle.name 21.11.2012
Náhodou jsem se dostala na vaše stránky a přestože mám jen malou zkušenost s barzojem ( pouze jsem půl roku pečovala o barzoje mé kolegyně po dobu její vážné nemoci). Jsem tímto plemenem naprosto unešená. Popisované zdravotní potíže vašich psů jsem proto přečetla jedním dechem.......a musím konstatovat, že jste úžasná ! Úžasná proto, že se svým psům věnujete takto skvěle, máte můj obdiv..... a tak by to mělo být vždy u všech majitelů. Přeji co nejvíce zdraví a už žádná zranění ani zdravotní komplikace!!!
Stránky máte moc pěkné a čtivé!

pozdrav

Bětka ( www.mojerozarka.blogspot.com ) 16.08.2012
Pěkný den, hledám něco o chrtech v nouzi a narazila jsem na vaše pěkné stránky. Od malička toužím po barzojovi, takže mě naprosto uchválili vaši dva krasavci (jeden krasavec a jedna krasavice). Četla jsem články o zraněních vašich psíků, jsou moc stateční, že to takhle vydrželi a vy s nimi samozřejmě. Minulý týden si ošklivě zranil nohu greyhound (zachráněný z Irska) mých známých při normálních běhu po rovince, byla jsem u toho, ještě teď z toho nemůžu spát... Myslíte, že je to tím, že mají takové hubené slabší nožky? A jak je to s odvoláním od zvěře při procházkách? Dají se naučit stoprocentní přivolání nebo je u nich lovecký pud silnější? Doufám, že někdy v budoucnu, až pro to budu mít vhodnější podmínky, se barzoje taky dočkám, jsou perfektní:-). Přeji vám i vašim hafanům jen to nejlepší do dalších let a ať se všichni máte pořád dobře. Bětka a Rozárka
1 | 2 >>